• Detail firmy

Hana Moravcová

Základní popis

Nabízíme reklamní, produkční a marketingová služby, grafické studio, komunikaci a plánování, podporu prodeje. Realizujeme reklamní poutače, veškeré tiskové materiály, bannery, billboardy, polepy vozidel a výloh, potisky, dárkové předměty a jiné..

Adresa

Třebešice 44
257 26 Divišov

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71726187
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reklamní a Marketinkové služby, grafické služby

Realizujeme reklamní poutače, firemní tiskoviny, POS/POP materiály, billboardy, polepy vozidel a výloh, podporu prodeje, PR, reklamní kampaně a jiné..

Kontaktní údaje

E-mail: hana@hm-vasereklama.cz
WWW: www.hm-vasereklama.cz

Kontaktní osoba

Hana Moravcová - Majitel

Mobil: +420 603 552 879
E-mail: hana@hm-vasereklama.cz
Další firmy v oboru

Lukáš Somol

Vyrábíme reklamní poutače, polepíme auta i výlohy. Tiskneme digitálně, offsetem od vizitek až po billboardy. Zajišťujeme realizaci kompletní firemní identity.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

KVĚTINY A DÁRKY

Již více než 14 let provádíme kompletní květinovou výzdobu firem, reprezentačních prostor, hotelů a bytů. Dále nabízíme vazbu květin pro různé příležitosti a také květinový svatební servis. Máme eshop i kamennou prodejnu a zboží přivezeme až k Vám.