• Detail firmy

Hana Kudělková

Základní popis

Salon krásy Vám nabízí masáže, kosmetické ošetření pleti ultrazvukem, galvanickou žehličku, manikúru, pedikúru, modeláž nehtů, prodlužování řas.

Adresa

Bieblova 165/24
613 00 Brno - Černá Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65306783

Výrobky, činnosti

Kosmetika

Poskytujeme sllužby v oblasti kosmetiky, ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí, vyhlazování vrásek galvanickou žehličkou, permanentní make-up, vizážistiku, prodlužování řas, masáže, zábaly, lávové kameny, manikúru, pedikúru, modeláž nehtů.

Kontaktní údaje

E-mail: hana@salonrio.cz
WWW: www.salonrio.cz

Kontaktní osoba

Hana Kudělková - Majitel

Mobil: +420 608 810 374
E-mail: hana@salonrio.cz
Další firmy v oboru

Barbora Růžičková

Specializuji se na komplexní služby vizážistky a stylistky. Poradím při nákupech, sladíme Váš šatník s novými kousky, najdeme vhodné kombinace tak, abyste se cítili dobře. Neudělám z Vás jiného člověka, podtrhnu Vaše rysy. Poskytuji poradenství a služby v oblasti líčení. Nalíčím na společenské akce, svatby nebo na focení. Ráda bych, abyste se po konzultaci se mnou cítili sebejistě a sami sebou.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!