• Detail firmy

Hana Kucharová

Základní popis

Nabízím Vám zpracování komplexní účetní agendy v rozsahu požadovaném platnými zákony a případně i něco navíc. Zastoupím Vás při jednání s úřady atd.

Adresa

Lipová 437/37
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65331311
DIČ:  CZ6552191932
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zpracování účetní agendy.

Kontaktní údaje

E-mail: channah.h@seznam.cz

Kontaktní osoba

Hana Kucharová - Majitel

Mobil: +420 608 800 748
E-mail: channah.h@seznam.cz
Další firmy v oboru

Petr Razima

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti účetní a daňové agendy. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování účetních závěrek, vedení mzdové a personální agendy, zpracování podkladů k daňovým přiznáním, kompletní analýzy hospodaření firem, služby zastupování klientů, ekonomické poradenství i odborné účetní poradenství.

Ing. Marie Čechová - účetní

Komplexní účetní služby se specializací na firmy s větším počtem zaměstnanců, zejména z Jemnice a okolí. Zaměřujeme se především na účetní a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, zpracování roční účetní uzávěrky a další služby, které s účetnictvím souvisí, včetně poradenství - komunikujeme telefonicky i e-mailem. Zajišťujeme rovněž zastupování klientů při kontrolách na OSSZ, ZP, ÚP, FÚ.

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.