• Detail firmy

Hana Gukertová

Základní popis

Provádíme kompletní realizaci výměny starých oken za nová. Nabízíme parapety, žaluzie a sítě proti hmyzu. Zajistíme zaměření a zpracování projektu.

Adresa

Jabloňová 217
735 14 Lutyně

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  22975748

Výrobky, činnosti

kompletní realizaci výměny starých oken za nová

Provádíme kompletní realizaci výměny starých oken za nová. Nabízíme parapety, žaluzie a sítě proti hmyzu. Zajistíme zaměření a zpracování projektu.

Kontaktní osoba

Hana Gukertová - Majitel

Mobil: +420 774 064 122
E-mail: h.gukertova@seznam.cz
WWW: www.plastova-eurookna.webnode.cz
Další firmy v oboru

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.