• Detail firmy

Hana Fraňková

Základní popis

Dorty, zákusky, cukroví. Dorty- atypické, svatební, pro děti, narozeninové, firemní a klasické. Oblíbené máslové krémy, mléčná mandlová hmota a novinka White Icing. Rolády, větrníčky, věnečky, kremrole, listové šátečky, košíčky. Dorty 200-260 Kč/Kg

Adresa

Čechova 644/21
373 72 Lišov

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75571391

Výrobky, činnosti

Dorty, zákusky, cukroví

Kontaktní údaje

E-mail: frankova.h@email.cz
WWW: www.cukrarskavyroba-lisov.cz

Kontaktní osoba

Hana Fraňková

Telefon: +420 739 439 839
E-mail: frankova.h@email.cz
Další firmy v oboru

Marek Florián - DALLMAYR

Zabýváme se dodávkami a dovozem prémiové a exkluzivní kávy DALLMAYR KAFFEE, oblast jižní Čechy. Provádíme přímý operating s veškerým komplexním servisem. Dále nabízíme pronájem nápojových a prodejních automatů, včetně kompletního servisu, které zahrnuje pojištění, technickou údržbu, opravy a dovoz zboží bez kvót odběru, vše v ceně. Poskytujeme bezplatné zapůjčení příslušenství - šálky a podšálky.

Zeelandia spol. s r.o.

Naše společnost je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů přípravků pro pekaře, cukráře a gastronomii. Nabízíme široký sortiment směsí na pečení, ovocných náplní, vaječných polotovarů, margarínů a tuků, čokolád, polev, marcipánů, šlehaček, těstovin a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

P.P.U. PLUS Sp. z o.o.

Naším cílem je poskytovat komplexní služby zákazníkům. Nabízíme značkové tuzemské výrobky a zahraniční péči o stále aktuální a kompletní sortiment výrobků dobré, stabilní kvalitu a dodání v době, dohodnutých se zákazníky, a to vždy na čas. Kvalifikovaný, kompetentní a přátelská posádka poskytuje profesionální služby a jeho znalosti jsou vždy k dispozici.