• Detail firmy

Hana Filipová - FIRE POINT

Základní popis

Nabídka služeb a servisu v oblasti požární ochrany, bezpečnosti práce a požární bezpečnosti staveb. Poskytujeme vstupní audit, preventivní prohlídky,

Adresa

Nová Ves u Chýnova 8
391 55 Nová Ves u Chýnova

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61367711

Výrobky, činnosti

Nabídka služeb a servisu v oblasti požární ochrany

Nabídka služeb a servisu v oblasti požární ochrany, bezpečnosti práce a požární bezpečnosti staveb. Poskytujeme vstupní audit, preventivní prohlídky, školení pro zaměstnance, dokumentaci. Zajistíme bezpečnostní značení. Poskytujeme poradenství.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 286 320
E-mail: info@firepoint.eu
WWW: www.firepoint.eu

Kontaktní osoba

Hana Filipová - Jednatel

Mobil: +420 737 942 932
Mobil: +420 774 855 549
Mobil: +420 776 497 111

Michal Filip

Další firmy v oboru

NOCTA DESIGN s.r.o.

Zajišťujeme stavební dozor a služby koordinátora bezpečnosti práce na staveništi. V rámci stavebního dozoru kontrolujeme prováděné práce, soulad s PD a platnými předpisy, dodržování podmínek stavebního povolení, prověřování dodávek prací a přejímání dokončených dodávek. Koordinace BOZP na staveništi zahrnuje vypracování pánu BOZP, zpracování oznámení pro zadavatele, sledování prací na stavbě apod.

JAHLA - poradenství, s.r.o.

Zajistíme lektorské, poradenské a konzultační činnosti systémů řízení. Připravíme k certifikaci nebo akreditaci. Zajistíme komplexní služby BOZP a PO.

Ing. Jiří Strachota - BOZP

Nabízím školení BOZP pro zaměstnance i vedoucí pracovníky. Poskytuji komplexní služby na území celého Jihočeského kraje.