• Detail firmy

Hana Drimlová

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme chovatelské potřeby pro králíky, drůbež - napáječky, krmítka i automatická,elektron. dvířka, líhně atd. Dále farmářské potřeby pro ovce, kozy,prasata, skot a koně - el. ohradníky, pastevní potřeby, žlaby, vyhřívané napáječky...

Adresa

Dvořákova 6
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49926993
DIČ:  CZ5960110618

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej chovatelských potřeb

Kontaktní údaje

E-mail: drimlova@volny.cz
WWW: driml-napajecky.cz

Kontaktní osoba

Hana Drimlová - Majitel

Telefon: +420 541 232 007
E-mail: drimlova@volny.cz
Další firmy v oboru

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

KSK METAL družstvo

Zabýváme se výrobou a stavbou kovových konstrukcí, kompletního zařízení stájí a vybavení pro chov dobytku a zvířat na pastvinách.

Ketris, s.r.o.

Nabízíme zcela kompletní sortiment světové úrovně pro zemědělce a chovatele. Prodáváme chovatelské potřeby pro hospodářská zvířata, vybavení stájí včetně desinfekce, elektrické ohradníky, automaty na mléko, potřeby pro koně a jezdce, krmiva pro koně, psy, kočky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Sortiment každý rok obnovujeme.