• Detail firmy

Hana Drápelová

Základní popis

Online prodej elektronických cigaret. Kvalitní elektronické cigarety, náplně do e-cigaret, e-liquid Dekang - příslušenství k e-cigaretám.

Adresa

Mohelno 97
675 75 Mohelno

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88610187
  • Služby

Výrobky, činnosti

E-cigareta.

Kontaktní údaje

E-mail: info@moderni-cigareta.cz
WWW: www.moderni-cigareta.cz

Kontaktní osoba

Hana Drápelová - Jednatel

Mobil: +420 724 680 920
E-mail: info@moderni-cigareta.cz
Další firmy v oboru

Miloš Sichinger - ELEKTROSLUŽBA

Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu. V nabídce máme přes 8 400 položek elektroinstalačního materiálu všeho druhu, elektrospotřebičů a měřicích přístrojů, spojovacích kabelů pro TV/audio/video, apod. Domácí telefony a jejich montáže + prodej pro bytové jednotky i panelové domy. Vimperk, Prachatice.

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.