• Detail firmy

Hana Dologová

Základní popis

Masáže relaxační, rekondiční, baňkování, horké kameny, ajurvedská celotělová masáž, indická masáž hlavy, havajská masáž. Obchod s přírodními produkty.

Adresa

Posvícenská náves 18
273 53 Hostouň u Prahy

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49662538

Výrobky, činnosti

Masáže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 911 948
Mobil: +420 777 739 386
E-mail: info@vedzat.cz
E-mail: rob.k1@volny.cz
WWW: www.vedzat.cz

Kontaktní osoba

Hana Dologová - Majitel

Další firmy v oboru

Iva Nedelková

Poskytujeme služby v oblasti masáží a péče o tělo. Nabízíme masáže klasické, rekondiční, regenerační a sportovní masáže, specializujeme se na masáže pro odblokování těla a odstranění bolesti. Máme dlouholetou praxi a zkušenosti. Studio sídlí ve Vestci nedaleko Prahy.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.