• Detail firmy

Hana Doležalová

Základní popis

Ubytování v apartmánu ve Stříbře, masáže, osobní doprava, cestovní agentura, prodej ovčích výrobků Merino, prodej aromaterapie, prodej potravinových doplňků, odstraňování celulitidy přístrojem SPM linie

Adresa

Jiráskova 691
349 01 Stříbro

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72215208

Výrobky, činnosti

Prodej ovčích výrobků MERINO

Prodáváme výrobky z ovčí vlny Merino na www.ag-zdravi.cz

Kontaktní údaje

E-mail: dolezal.sluzby@seznam.cz
WWW: www.ag-zdravi.cz/

Kontaktní osoba

Hana Doležalová - Generální ředitel

Telefon: 607 942 878
E-mail: dolezal.sluzby@seznam.cz
Další firmy v oboru

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

Iva Nedelková

Poskytujeme služby v oblasti masáží a péče o tělo. Nabízíme masáže klasické, rekondiční, regenerační a sportovní masáže, specializujeme se na masáže pro odblokování těla a odstranění bolesti. Máme dlouholetou praxi a zkušenosti. Studio sídlí ve Vestci nedaleko Prahy.