• Detail firmy

Hana Bližňáková

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem nábytku. Na trhu působíme již od roku 1998. Nabízíme zaměření, grafický návrh, výrobu a také montáž. Nevyhýbáme se ani atypickému řešení interiéru. Nabízíme výběr různých materiálů a barev.

Adresa

Polní 1011/1
746 01 Opava - Předměstí

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74362691

Výrobky, činnosti

výroba a prodej nábytku

Kontaktní údaje

Mobil: 603 922 774
E-mail: hara.design@seznam.cz
WWW: www.designhara.cz

Kontaktní osoba

Hana Bližňáková - Jednatel

Mobil: 604 548 418
Další firmy v oboru

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.