• Detail firmy

Hana Bednaříková

Základní popis

Poskytujeme kvalitní služby v oblasti odívání a odborného poradenství. Na zakázku zhotovíme dámské šaty,sukně,kostýmy,halenky,dámské a pánské kalhoty.

Adresa

Nad stráněmi 4675
760 05 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12219541
Rok založení:  1990
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zakázková a oděvní výroba

Zakázková výroba - dámské šaty, sukně, halenky, kalhoty, kostýmy, saka, pánské kalhoty, lehká saka, košile, kravaty, lehké pláště, pro firmy oblékáme zaměstnance. Oděvní sériová výroba - pro prodejce oděvů vyrobených v ČR, odborné poradenství.

Kontaktní údaje

E-mail: krejcovstvizlin@seznam.cz
WWW: www.krejcovstvizlin.cz

Kontaktní osoba

Hana Bednaříková - Majitel

Mobil: +420 605 375 134
E-mail: krejcovstvizlin@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ludmila MUCALÍKOVÁ - ELLISS - výroba a prodej oděvů

Naše společnost se již řadu let zabývá výrobou pracovních profesních oděvů. Šijeme na zakázku kvalitní pracovní oblečení pro různé obory, jako např. zdravotnictví, potravinářství, ale i oděvy pro volný čas - kalhoty, mikiny, trika a mnoho dalšího. Vyšíváme rovněž loga firem. Používáme materiály českých a anglických výrobců. Nově provozujeme e-shop s dámskými a pánskými pracovními oděvy.

ALGA-BIS s.c.

Naše společnost byla známá pro polské i zahraniční zákazníky s výrobou zdravotnických oděvů a prádla na provozní a specialista (k čištění ploch) s vysokou kvalitou zpracování, velmi kvalitní certifikované tkaniny, včasné dodávky a starost o spokojenost zákazníka. Zveme vás ke spolupráci.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.