• Detail firmy

Hametal, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme metalurgický a strojírenský inženýring. Dodáváme strojní díly zhotovené na bázi odlitků, výkovků a válcovaného materiálu či montážní celky.

Adresa

Krmelínská 646/22
720 00 Ostrava - Hrabová

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28562844

Výrobky, činnosti

Nabízíme metalurgický a strojírenský inženýring.

Dodáváme strojní díly zhotovené na bázi odlitků, výkovků a válcovaného materiálu či montážní celky.

Kontaktní údaje

Telefon: 596 768 176
Mobil: 602 771 107
E-mail: info@hametal.cz
WWW: www.hametal.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Havlík - Jednatel

Mobil: 602 771 107
Další firmy v oboru

K + B armatury, s.r.o.

Zabýváme se prodejem průmyslových armatur především pro energetické, vodárenské, teplárenské, plynárenské a chemické odvětví průmyslu. Dále prodáváme příruby, trubky, trubkové ohyby, těsnící materiál, spojky, ventily, kohouty, šoupátka, klapky a další hutní materiál. V nabídce máme veškeré tuzemské armatury i většinu zahraničních produktů. Garantujeme kvalitu, nízké ceny a krátké dodací termíny.

F.M.T. Group s.r.o.

Výkup, prodej a modernizace použitých obráběcích a tvářecích strojů: vodorovné vyvrtávačky (horizontky), karusely, CNC obráběcí centra, brusky, frézky, soustruhy, lisy, tabulové a profilové nůžky, ohýbačky, zakružovačky, vrtačky, obrážečky, vysekávací stroje, pálicí stroje, lasery, drátové řezačky, stroje na ozubení, válcovačky závitů, hoblovky, pily na kov a další.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.