• Detail firmy

HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme, prodáváme a montujeme polyuretanové PUR - panely, trapézové plechy, lehké střešní krytiny, hliníkové střešní krytiny, trapézové plechy.

Adresa

Hybešova 1849/44
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28322452

Výrobky, činnosti

Hliníkové krytiny

Kontaktní údaje

E-mail: popovic@halovesystemy.cz
WWW: www.halovesystemy.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jozef Popovič - Jednatel

Mobil: +420 777 071 663

Zařazení v katalogu

Pobočky

HALOVÉ SYSTÉMY Ing. Jozef Popovič
Moravanská 263/87
619 00 Brno - Přízřenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Václav Gracias - Zastřešení kruhových bazénů

Specializujeme se na výrobu a prodej různých zastřešení a práci s polykarbonátem. Dodáváme zastřešení atypická, na kulaté, kruhové bazény, zimní zahrady, přístřešky a další. V nabídce máme i jednokolejnicové zastřešení a podchůdné zastřešení. Pro nosné konstrukce využíváme nerezové profily opláštěné polykarbonátem. Vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS.

ARMOSPOL CZ s.r.o.

Jsme dodavatelem betonářské oceli pro Vaše stavby. Zajišťujeme výrobu betonářských výztuží, střih a ohyb kari sítí, prodej betonářské oceli a prodej distančních prvků pro monolity. Dodávka prvků pro přerušení tepelných mostů a odhlučnění schodišť. Ukládka betonářských výztuží pro celé ČR. Betonářské výztuže a betonářská ocel pro betonové konstrukce od společnosti Armospol.