• Detail firmy

Halex - Schauenberg, ocelové stavby s.r.o.

Základní popis

Stavíme průmyslové objekty, skladové a výrobní areály, zemědělské stavby, seníky, sportovní haly, hangáry, autosalony, motosalony, haly šité na míru, stavby na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce a montované haly včetně opláštění.

Adresa

Husova 435
261 01 Příbram VI - Březové Hory

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25721909
DIČ:  CZ25721909
Rok založení:  1999
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Haly

- ocelové, skladové, výrobní, průmyslové, sportovní.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 493 220
Mobil: +420 602 234 838
E-mail: halex@schauenberg.cz
WWW: www.halex.cz

Kontaktní osoba

František Čejka

Mobil: +420 602 234 838
E-mail: cejka@schauenberg.cz

Ing. Josef Průcha - Ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

Petr Tóth

Specializací firmy jsou zámečnické práce. Navrhujeme, montujeme a dodáváme ocelové konstrukce. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí, realizujeme zastřešení. Provádíme NC pálení plazmou. Více informací o poskytovaných službách a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.