• Detail firmy

Háka Software

Základní popis

Nabízíme tvorbu www stránek, počítačová školení pro firmy i jednotlivce, konzultace v oblasti hardwaru a softwaru i servis PC.

Adresa

Školní 639
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73679640
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tvorba webových stránek a eshopů

Webové prezentace statické i dynamické s možností eshopu a administrativního rozhraní. Kvalitní profesionální zpracování za bezkonkurenční ceny.

Kontaktní údaje

E-mail: info@haka-software.cz
WWW: www.haka-software.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jaromír Háka - Majitel

Mobil: +420 777 599 755
Další firmy v oboru

PC - URS

Společnost PC - URS prodává a zajišťuje servis výpočetní techniky. Provádíme diagnostiku poruchy, zprovoznění, instalaci softwaru, záchranu dat a jiné. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás. Nabídka služeb za bezkonkurenční ceny. Více informací a objednávky na www.pc-urs.cz.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

CompAct IT s.r.o.

Nabízíme vývoj softwaru na zakázku, pro sledování a řízení potravinářské a nepotravinářské výroby. Dodáváme systémy automatické identifikace a logistiky. Vyvíjíme webové aplikace, redakční systémy a prezentace. V oblasti informačních technologií zajišťujeme poradenství, pořádáme semináře a nabízíme prodej a servis počítačů, periférií, doplňků a spotřebního materiálu.