• Detail firmy

HAKA Frame, s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní lešenářské služby - montáž, demontáž, pronájem, doprava rámového lešení, prostorového lešení. Vždy volných minimálně 1000 m2

Adresa

Robčická 494/24
321 00 Litice

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28011830

Výrobky, činnosti

Provádíme kompletní lešenářské služby

- montáž, demontáž, pronájem, doprava rámového lešení, prostorového lešení. Vždy volných minimálně 1000 m2

Kontaktní údaje

E-mail: haka-frame@seznam.cz
WWW: www.hakaframe.cz

Kontaktní osoba

Michal Hausner - Jednatel

Mobil: 776 181 180

Jan Kasík - Jednatel

Mobil: 608 181 118
Další firmy v oboru

ZÁMEČNICTVÍ Metlička a Zajíc, s.r.o.

Specializací firmy je konstrukční výroba pro zemědělství a stavebnictví. Provádíme zámečnické a klempířské práce, zabýváme se rovněž uměleckým kovářstvím. Vyrábíme ocelové konstrukce, vrata, brány, ploty, mříže, schody, zábradlí, gitterboxy a jiné zámečnické produkty dle požadavku zákazníka. Garantujeme vysokou kvalitu, dodržení sjednaných termínů a příznivé ceny. Na trhu působíme od roku 2000.

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.

KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o.

Zabýváme se komplexní kovovýrobou dle požadavků zákazníka. Provádíme zámečnické a svářečské práce. Vyrábíme železné a hliníkové kontejnery a pevné nástavby nákladních automobilů. Disponujeme výrobními halami s kvalitním vybavením, kontaktuje nás a domluvíme se na Vašich požadavcích.