• Detail firmy

Hajtmar Milan

Základní popis

Výroba krbů a kamen na zakázku i prodej výrobků od značkových prodejců.

Adresa

Závořická 513
789 69 Postřelmov

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18080821
DIČ:  CZ6206150093
Rok založení:  2001
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Krby pro restaurace a zahrady nezděné a přenosné.

Kontaktní údaje

E-mail: krby-kamna@sumpersko.com
WWW: www.krby-kamna.sumpersko.com

Kontaktní osoba

Milan Hajtmar - Majitel

Mobil: +420 603 828 600

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Elektron - Etto, s.r.o.

Již od roku 1993 se zabýváme výrobou elektrických odporových topných těles. Nabízíme topná tělesa pro ohřev vzduchu, vody a podobných kapalin a pro kontaktní ohřev. Poskytujeme služby v oblasti poradenství ohřevu kapalin a vzduchu. Navrhujeme a realizujeme topná tělesa, realizujeme rovněž dle dodané technické dokumentace. Více informací na našich internetových stránkách.

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.