• Detail firmy

Hair Fashion Point s.r.o.

Základní popis

Hair Fashion Point je exkluzivní a dynamický kadeřnický salon v NC Metropole Zličín, Praha 5.

Adresa

Mezouň 111
267 18 Mezouň

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24733458
DIČ:  CZ24733458

Výrobky, činnosti

Kadeřnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 082 485
E-mail: zlicin@hfpoint.cz
WWW: www.hfpoint.cz

Kontaktní osoba

Monika Fleischerová - Jednatel

Další firmy v oboru

Barbora Růžičková

Specializuji se na komplexní služby vizážistky a stylistky. Poradím při nákupech, sladíme Váš šatník s novými kousky, najdeme vhodné kombinace tak, abyste se cítili dobře. Neudělám z Vás jiného člověka, podtrhnu Vaše rysy. Poskytuji poradenství a služby v oblasti líčení. Nalíčím na společenské akce, svatby nebo na focení. Ráda bych, abyste se po konzultaci se mnou cítili sebejistě a sami sebou.

MARMALATO, s.r.o.

Kadeřnické studio Marmalato Vám nabízí širokou škálu kadeřnických služeb pro dámy, pány i děti. Věnujeme se stříhání a barvení vlasů, stříhání vousů, tvorbě kreativních a společenských účesů. Vystavujeme dárkové poukazy. Naleznete nás v Praze 2 na Vinohradech.

Studio KMM

Zaměřujeme se na osobní rozvoj a profesní vzdělávání. Organizujeme kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Pořádáme kurzy líčení a stylistiky. Nabízíme poradenství v oblasti vizáže a módy. Poradíme Vám s vhodným výběrem oblečení pro pohovor a doporučíme Personal Image Book i pro firemní skupiny. Pravidelně organizujeme různá školení, kurzy a konzultace.