• Detail firmy

HAIL FAMILY CZ, a.s.

Základní popis

Nabízíme provedení kompletních stavebních prací. Nabízíme sádrokartonářské, klempířské, tesařské a zemní práce. Provádíme zateplování fasád, panelových konstrukcí a střech.

Adresa

Ocelkova 643/20
198 00 Praha 9 - Černý Most

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24225894
DIČ:  CZ24225894
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sanace panelů

Specializujeme se na sanace panelů. Sanace panelů a kompletních panelových konstrukcí provádíme odborně a rychle.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 193 425
Mobil: +420 724 749 300
E-mail: info@hailfamily.cz
WWW: www.hailfamily.cz

Kontaktní osoba

David Kroupa - Majitel

Další firmy v oboru

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

BARVY - LAKY - OLEJE

Specializujeme se na prodej hydroizolací, barev, nátěrových hmot, olejů, vosků, malířských a lakýrnických potřeb. Máme široký výběr produktů, naši prodejci umějí zákazníkovi odborně poradit a poskytnout veškeré důležité informace o nabízeném zboží včetně jejich předností i nedostatků. Prodeji barev a nátěrů se věnujeme již od roku 1998. Prodáváme pouze kvalitní certifikované zboží.