• Detail firmy

HAIKU, s.r.o.

Základní popis

Provádíme zemní práce, návrhy a realizace zemních konstrukcí, stavbu opěrných zdí, gabionové konstrukce a protierozní ochranu.

Adresa

Korunní 859/18
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63986876
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme zemní práce, návrhy a realizace

Provádíme zemní práce, návrhy a realizace zemních konstrukcí, stavbu opěrných zdí, gabionové konstrukce a protierozní ochranu.

Kontaktní údaje

Mobil: 607 261 679
E-mail: infohaiku@email.cz
WWW: www.haikucz.com

Kontaktní osoba

Pavel Brabenec - Jednatel

Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Designa Parking & Access, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou kvalitních parkovacích a přístupových systémů. Nabízíme závorové parkovací systémy, přístupové systémy a turnikety pro sportovní stadiony, veletrhy a lyžařská střediska, identifikační a přístupové systémy DIALOCK od firmy Häfele, inteligentní rozvody Home Way a mobilní terminály německé společnosti Schweers.