• Detail firmy

HAIDY a.s.

Adresa

U Hellady 697/4
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28219309

Výrobky, činnosti

Dodáváme elektroinstalační systém Haidy.

Dodáváme elektroinstalační systém Haidy. Komplexní dodávky na klíč od návrhu po realizaci - nakonfigurování systému. Inteligentní elektroinstalace.

Kontaktní osoba

Petr Vladyka - Předseda představenstva

Telefon: +420 234 676 333
Mobil: 604 321 000

Jan Niewald - Člen představenstva

Milan Rusnák - Člen představenstva

Mobil: 602 619 065

Radek Solar - Člen představenstva

Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

S Lamp, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a prodej vysokowattových halogenidových výbojek, speciálních výbojek pro polygrafii, pro lékařské účely, výbojky pro všeobecné osvětlování a rtuťové výbojky.

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.