• Detail firmy

Haglley Corporation s.r.o.

Základní popis

Likvidace firem a ready made společnosti.

Adresa

Václavské nám. 799/48
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27433196
DIČ:  CZ27433196

Výrobky, činnosti

Daňové a právní poradenství

Haglley Corporation s. r. o. je mezinárodní korporací, kterou reprezentují specialisté na daňové a právní poradenství, zakládání a správu offshore a ready made společností, daňové ráje a daňovou optimalizaci, likvidaci firem a vedení účetnictví Praha

Kontaktní údaje

E-mail: prague@haglley.com
WWW: www.haglley.com

Kontaktní osoba

Vladimír Lein

Telefon: +420 222 211 457
E-mail: haglley-registrace@symphony-studio.cz

Monika Štičková - Jednatel

Další firmy v oboru

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.

Ing. Ladislav Kozák s.r.o.

Naše auditorské kancelář se specializuje na veškeré auditorské služby, audit při převzetí společnosti a odborné daňové poradenství. Nabízíme statutární audit společnosti, zastupování před správcem daně, audit při fúzi společnosti včetně daňových služeb při fúzi. Komunikujeme rovněž v anglickém jazyku.