• Detail firmy

HAGER EXPORT s.r.o.

Základní popis

Firma se zabývá nákupem a výrobou starého, především selského nábytku z měkkého i tvrdého dřeva a veškerého lidového – malovaného, dýhovaného i intarzovaného nábytku. Sortiment je doplněn potřebami z vesnických domácností a zemědělských usedlostí.

Adresa

Ferdiše Duši 1323
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25837036
DIČ:  CZ25837036
Rok založení:  1999
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba interiérů na klíč. Především selské dobové interiéry, barové pulty a nábytek pro restaurace, hotely a penziony, dále dřevěné podlahy a trámy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 675 301
Telefon: +420 596 612 036
Mobil: +420 777 667 447
Mobil: +420 775 667 446
E-mail: renovace.nabytek@seznam.cz
E-mail: kouzlozdravehospani@seznam.cz
WWW: www.hagerexport.cz
WWW: www.kouzlozdravehospani.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Fiža - Jednatel

Další firmy v oboru

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

Renáta Kardohelyi - šití kostýmů na míru

Nabízíme šití sportovních, tanečních kostýmů a oděvů. Možnost i šití jiného sortimentu dle dohody, např. lůžkoviny, propagační a reklamní oděvy, kostýmy, ubrusy, zástěry, polštáře apod., lehčí pracovní oděvy a konfekce.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.