• Detail firmy

HAGEMANN, a.s

Základní popis

Prodej nákladních a užitkových vozidel, servis, výroba užitkových nástaveb, prodej náhradních dílů. Provádíme veškeré záruční opravy na vozidlech Avia a pozáruční opravy vozidel všech značek, včetně oprav vojenské pozemní techniky.

Adresa

Krnovská 117
747 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26826925

Výrobky, činnosti

Prodej užitkových vozidel AVIA, IVECO

Prodej nových i použitých, bazarových nákladních automobilů, servis, výroba užitkových nástaveb, prodej náhradních dílů

Kontaktní údaje

E-mail: info@hagemann.cz
WWW: www.hagemann.cz

Kontaktní osoba

Jana Ing. Hrubcová - Předseda představenstva

Telefon: +420 553 760 811
Mobil: +420 606 707 710
E-mail: info@hagemann.cz
WWW: www.hagemann.cz
Další firmy v oboru

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.

TOYOPNEU s.r.o.

Zajišťujeme služby pneuservisu, montáže tažných zařízení, akustických tlumení, parkovacího asistenta a další služby. Provozujeme zavedený e-shop s pneumatikami, litými koly, doplňky pro nákladní i osobní vozidla a bazarovým zbožím.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.