• Detail firmy

Haben Logistics s.r.o.

Základní popis

Společnost Haben Logistics s.r.o. byla založena za účelem vnitrostátní přepravy nákladů po celém území ČR.

Adresa

Závada 107
747 19 Bohuslavice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02820391

Výrobky, činnosti

Doprava, spedice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 732 229 201
E-mail: dagmar.benkova@habenlogistics.cz
WWW: www.habenlogistics.cz

Kontaktní osoba

DAGMAR BENKOVÁ - Jednatel

Telefon: +420 724 344 601
Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

R. P. GEO s.r.o.

Naše společnost vznikla v roce 2010. Zajišťujeme služby v oblasti geologie, hydrogeologie, inženýrské geologie a ekologie. Provádíme vrtné práce, inženýrsko-geologické průzkumy, báňsko-technické posudky, stavby dopravní infrastruktury, sanace a opravy komunikace atd. Provozovnu máme v areálu bývalého Dolu Fučík 3 Ludvík v Ostravě Radvanicích. Disponujeme profesionálním technickým zařízením.