• Detail firmy

Habak, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme jak komplexní služby ve stavebnictví od záměru, zpracování projektu, realizaci až po kolaudaci, tak i provádění pouze jednotlivých profesních prací (od zemních prací strojních a ručních, přes vodo-, plyno- a elektro- instalace.

Adresa

Kurzova 2221/18
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27131653

Výrobky, činnosti

Zpracování projektu, realizaci až po kolaudaci.

Od zemních prací strojních a ručních, přes vodo-, plyno- a elektro- instalace.

Kontaktní údaje

E-mail: jan.hanus@fcanet.cz

Kontaktní osoba

Jan Hanuš - Jednatel

Mobil: 607 745 417
E-mail: jan.hanus@fcanet.cz
WWW: www.habak.cz

Daniel Klusák - Jednatel

Mobil: 724 120 568
Další firmy v oboru

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

EKOSTAV a.s.

Společnost se zabývá výstavbou a rekonstrukcí inženýrských sítí; ražení a vyzdívání štol, hloubení šachtic, kladení potrubí.