• Detail firmy

Haas Fertigbau Chanovice s.r.o.

Základní popis

Výroba montovaných staveb na bázi dřeva a nízkoenergetických rodinných domů. Realizace staveb bytové a občanské vybavenosti a sportovních hal.

Adresa

Chanovice 102
341 01 Horažďovice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62496867
DIČ:  CZ62496867
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Subdodávky pro stavební firmy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 535 111
Telefon: +420 376 535 802
Mobil: +420 602 659 521
WWW: www.haas-fertigbau.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Kameník - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stavebniny PE + PE s.r.o.

Naše společnost nabízí k prodeji stavební materiál, stavebniny a staviva. Materiál nabízíme pro stavební firmy i soukromé stavebníky. Zajišťujeme prodej kamenů a drtě, klempířských a kanalizačních prvků, zámkové dlažby, písků, štěrku, sádrokartonu a dalších. Neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme Vám kompletní zajištění stavebního materiálu až na dané místo.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.