• Detail firmy

H spol., s.r.o.

Základní popis

Provádíme revize, kontroly a čištění nádrží na ropné látky. Zkoušky těsnosti nádrží a potrubních rozvodů, měření síly stěn nádrží.

Adresa

Drhovy 60
263 01 Drhovy

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26159261

Výrobky, činnosti

revize, kontroly a čištění nádrží na ropné látky

Zkoušky těsnosti nádrží a potrubních rozvodů, měření síly stěn nádrží.

Kontaktní údaje

E-mail: hspol@hspol.cz
WWW: www.hspol.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Havlíček - Jednatel

Mobil: +420 602 386 059

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

KSQ, spol. s r.o.

Kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 185/2015, vydaném ČIA o.p.s. Seznam měřidel, je možné vyhledat podle druhů v příloze osvědčení č. 185/2015 nebo v seznamu měřidel. Společnost byla vyhodnocena z hlediska ekonomické kondice. Za rok 2014 získala hodnocení A.

Pavel Vácha

Specializujeme se na průmyslové a bytové elektroinstalace - slaboproud. Realizujeme rozvody domovních telefonů, instalace a revize hromosvodů, revize elektrozařízení, satelitní a televizní rozvody, počítačové sítě, pohony vrat a bran a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti firmy, včetně referencí.