• Detail firmy

H systém, s.r.o.

Základní popis

Výroba a servis vysokofrekvenčních svařovacích zařízení, vývoj technologií vysokofrekvenčních ohřevů. Nákup a prodej použitých svářecích strojů.

Adresa

Kopaninská 96
252 25 Ořech

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41194748

Výrobky, činnosti

Výroba a servis vysokofrekvenčních svařovacích

Výroba a servis vysokofrekvenčních svařovacích zařízení, vývoj technologií vysokofrekvenčních ohřevů. Nákup a prodej použitých svářecích strojů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 960 237
E-mail: hsystemsro@volny.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Havlíček - Jednatel

Mobil: +420 603 936 104
Další firmy v oboru

KOVOMONT ZRUČ s.r.o.

Hlavní činností naší společnosti jsou přesné laserové výpalky, pálené na moderním CNC laserovém centru TruLaser 3030(L20) o výkonu 5000W, sekávání, děrování a tváření plechu na CNC stroji TRUMATIC 5000R, CNC ohýbání a stříhání plechů, navařování svorníků. Svařujeme metodami MIG/MAG, TIG/WIG,pulzní a bodové svařování. Zabýváme se ryze zakázkovou kovovýrobou pro široký okruh zákazníků.

PROFITALL spol. s r.o.

Hlavním těžištěm naší činnosti je výroba a montáž zařízení pro energetiku. Provádíme rekonstrukce zařízení pro stavebnictví a zabýváme se také strojírenskou výrobou a výrobou ocelových konstrukcí. Jsme výrobci a prodejci elegantních krbových kamen a krbových vložek.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.