• Detail firmy

H+Š ČB, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme přepravu nákladu dodávkovým automobilem o nosnosti 1,5 tuny.Statek pension-Nabízíme ubytování v penzionu. K dispozici je jedenáct pokojů.

Adresa

Rudolfovská tř. 202/88
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25685023
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme přepravu

nákladu dodávkovým automobilem o nosnosti 1,5 tuny

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 101 920
Mobil: +420 777 101 930
E-mail: jsrom@seznam.cz
WWW: www.statek-penzion.cz

Kontaktní osoba

Jan Hauser - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ubytování jižní Čechy

Nabízíme ubytování v jižních Čechách v malebném stavení s bezbariérovým přístupem. Disponujeme 2 apartmány s kapacitou lůžek 2x 5 lůžek, s možností přistýlek. Stavení má krytý dvůr pro parkování i večerní posezení s veškerým zázemím.

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.

Josef Simon - Pneuservis

Náš pneuservis a autoservis v Drhovicích zajišťuje přezutí a vyvážení kol, lepení duší, prodej pneumatik, výměny výfuků, olejů a filtrů, kontrolu a opravy řízení a brzd, geometrii, přípravu na STK, měření emisí aj. Nabízíme rovněž ubytování v penzionu s 9-ti apartmány. K dispozici je zahrada a parkování v objektu. V blízkosti penzionu je mnoho zajímavých míst, která stojí za to navštívit.