• Detail firmy

H & R, domy a rekonstrukce s.r.o.

Základní popis

Pronájem trubkového lešení,Pronájem bednení na stropní konstrukce,Montáž plastových oken,Cementové lité podlahy,Anhydritové lité podlahy,Výkopové a bourací práce,Provádění stavebních prací.

Adresa

Bystřice 293
739 95 Bystřice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26871661

Výrobky, činnosti

Provádění stavebních prací

Pronájem trubkového lešení,Pronájem bednení na stropní konstrukce,Montáž plastových oken,Cementové lité podlahy,Anhydritové lité podlahy,

Kontaktní osoba

Tomáš Ryszawy - Jednatel

Mobil: +420 608 471 020
E-mail: info@hrdomy.cz
WWW: www.hrdomy.cz
Další firmy v oboru

ČECH - ENGINEERING, a.s.

Zabýváme se komplexní výstavbou pozemních a inženýrských staveb. Poskytujeme architektonické a inženýrské služby a související technické poradenství.

Sádrokartony Londa

Věnujeme se zednickým a montážním pracem pomocí sádrokartonových konstrukcí. Rekonstruujeme půdní prostory, koupelny a bytová jádra, vystavíme jakékoliv příčky a předstěny. Působíme v celém Moravskoslezském kraji, zejména v oblastech Nový Jičín, Kopřivnice a Frenštát pod Radhoštěm.

TALPA - RPF s.r.o.

Naše společnost se věnuje výstavbě inženýrských sítí, bezvýkopovým technologiím, dodávkám a instalacím tepelných čerpadel a poskytováním služeb v oblasti řezání vodním paprskem. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách. Většina našich činnosti ovlivňují životní prostředí, snažíme se proto ho co nejméně zatěžovat.