• Detail firmy

H O K A R, spol. s r. o.

Základní popis

Provádíme zemní i bourací práce včetně výsadby zeleně. Poskytujeme úpravy toků, rybníků a realizaci vodohospodářských staveb.

Adresa

Předenice 63
332 09 Předenice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45354456

Výrobky, činnosti

Realizace vodohospodářských staveb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 916 581
E-mail: jednatel@hokar.cz
WWW: www.hokar.cz

Kontaktní osoba

Karel Hodic - Jednatel

Mobil: +420 724 166 345
E-mail: jednatel@hokar.cz
Další firmy v oboru

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

CINK - Věra Costenarová

Dodáváme čistírny odpadních vod, betonové jímky, plastové jímky, plastové nádrže, betonové nádrže, plastové sudy, lapače tuku, odlučovače ropných látek, vodoměrné šachty apod.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.