• Detail firmy

H - M servis Pavel Martínek

Základní popis

Nabízíme dodávky kvalitních náhradních dílů, servisních sad, filtrů, separátorů, olejů, generální opravy šroubových bloků, sušičů vzduchu a dalšího sortimentu v oblasti stlačeného vzduchu. Nákup a prodej použitých kompresorů z EU.

Adresa

Sadová 885
373 41 Hluboká nad Vltavou

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45838798
DIČ:  CZ6304100176
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis kompresorů, prodej použitých kompresorů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 724 001 888
Mobil: +420 724 001 889
Fax: +420 387 966 098
E-mail: martinek@hmservis.cz
WWW: www.hmservis.cz

Kontaktní osoba

Pavel Martínek - Majitel

Další firmy v oboru

Jihočeská plavební společnost - David MACHART

Nabízíme služby Jihočeské plavební společnosti - David MACHART. Zajišťujeme pravidelné vyhlídkové plavby, pravidelnou lodní dopravu, opravy a servis lodí, uskladnění lodí, přepravu lodí, stavbu replik plavbyschopných dřevěných historických replik a samozřejmě v neposlední řadě lodní školu - kapitánské zkoušky, ověřování praktických dovedností a další.

MAHLE Filter Systems s.r.o.

Dodáváme filtry na kapaliny, filtry pro strojírenství a fluid management, separátory, vzduchové filtry, filtry pro hydraulické a mazací okruhy a automatické filtry se zpětným proplachem. Díky našim produktům můžete filtrovat kapalné produkty, provozní kapaliny a vody v průmyslových procesech.

Ivan Pešina

Zabýváme se prodejem dopravních a transportních pásů a řemenů. Nabízíme plastové dopravní a transportní pásy, ploché hnací řemeny, kulaté řemeny, klínové transportní řemeny aj. Provádíme spojování dopravních pasů a hnacích řemenů přímo u zákazníka.