• Detail firmy

H & H výroba a montáže OK s.r.o.

Základní popis

Výroba středně těžkých a těžkých ocelových konstrukcí, zábradlí a horolezeckých stěn.

Adresa

Milešovice 242
683 54 Milešovice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27751511
DIČ:  CZ27751511
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba

Výroba středně těžkých a těžkých ocelových konstrukcí, zábradlí a horolezeckých stěn.

Kontaktní údaje

Mobil: 606 461 891
Fax: 544 240 341
E-mail: hradsky@vyrobaok.cz

Kontaktní osoba

Pavel Hradský - Jednatel

Další firmy v oboru

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

Oldřich Kirš - Kovoobrábění - Zámečnická výroba

Hlavním zaměřením společnosti je zámečnická výroba a kovovýroba, v rámci které provádíme soustružení kovů na CNC automatech a vačkových automatech. Dále disponujeme hydraulickými nůžkami, bodovacími automaty, lisy, svářečkami CO2, ohýbačkou a rovnačkou drátů. Našim zákazníkům nabízíme rovněž možnost povrchových úprav v kooperaci. Fotogalerii zakázek naleznete na našich webových stránkách.

BBG-BENDA, spol. s r.o.

Naše společnost se již od roku 1993 věnuje vrtání a řezání stavebních konstrukcí diamantovými nástroji: - jádrové vrtání prostupů diamantovými korunkami - řezání stěn a stropů diamant. kotoučem - výřezy otvorů a pod. - řezání diamantovým lanem - řezání komunikací - frézování podlah - kotvení strojů a konstrukcí Neváhejte se na nás obrátit. Více informací o naší společnosti na www.