• Detail firmy

H&H Services, spol. s r. o.

Základní popis

Poskytujeme fotografické služby, děláme jedinečnou Corporate identity, navrhujeme Tiskoviny, vytváříme Vám Sign making, navrhujeme 3D vizualizace a to i na webu od nás...

Adresa

Mátová 275
252 42 Jesenice u Prahy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28118278
DIČ:  CZ28118278
  • Služby

Výrobky, činnosti

3D

3D grafické návrhy rodinných domů, bytů, nábytku a prostorového řešení interiérů...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 401 528
E-mail: info@hhservices.cz
WWW: www.hhservices.cz

Kontaktní osoba

Pavel Biňovec - Manažer projektu

Mobil: +420 775 915 493
E-mail: binovec@hhservices.cz

Adam Hlaváček - Jednatel

Mobil: +420 606 570 732
E-mail: ahlavacek@hhservices.cz
Další firmy v oboru

Jindřich Žemlička

Poskytujeme služby v oblasti marketingu. Navrhujeme a tvoříme internetové prezentace, dále pak reklamní kampaně včetně zajištění jejich správy, zabýváme se SEO optimalizací pro vyhledávače, PPC reklamními kampaněmi apod. Technická podpora je samozřejmostí. Máme rovněž bohaté zkušenosti s produktovou fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

COLOGNIA PRESS a.s.

Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a obaly v kotoučích i v arších. Specializujeme se na grafické etikety, etikety bez tisku, bezpečnostní etikety, RFID etikety včetně reliéfního tisku, hologramů, ochranných prvků a personifikace.