• Detail firmy

H&H pensiony Harrachov

Základní popis

Rodinné penziony na pozemku 4500 m2 (lesík, zastřešené ohniště, trávníky, houpačka, pískoviště). Dvou a třílůžkové *** pokoje. Parkování s elektronickým zabezpečením každého vozidla. 7 pokojů, ve dvou těsně sousedících, shodně vybavených objektech.

Adresa

Harrachov 12
512 46 Harrachov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48165182
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rodinné penziony

Kontaktní údaje

Fax: +420 481 529 358
E-mail: com@hhph.cz
WWW: www.hhph.cz

Kontaktní osoba

Božena Hendrychová - Majitel

Telefon: +420 481 529 358

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PETRA AH, s. r. o.

Hotel Petra nabízí kvalitní ubytování v Liberci v atraktivní lokalitě pod Ještědem a zároveň 10 minut od centra Liberce. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i konání firemních akcí. V celém hotelu je zajištěný bezbariérový přístup.

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.