• Detail firmy

H - FUCHS SERVIS, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem a servisem ručního elektrického nářadí, měřících přístrojů. Prodej aku, elektrického značkového nářadí,měřící přístroje.

Adresa

Zengrova 49
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48397202
DIČ:  CZ48397202
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Leštící kotouče a kartáče ze sisalu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 614 343
Fax: +420 596 614 343
E-mail: h-fuchs@e-mail.cz
WWW: www.h-fuchs.cz

Kontaktní osoba

Petr Fuchs - Jednatel

Mobil: +420 608 778 898
Další firmy v oboru

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.