• Detail firmy

H-DESIGN s.r.o., v něm. jazyce H-DESIGN GmbH, v angl. jazyce H-DESIGN Ltd.

Základní popis

Nabízíme obaly, etikety, katalogy, prospekty, plakáty, kalendáře, brožury, letáky, pohlednice, zapalovače, pera, firemní tašky, samolepky.

Adresa

Kordon 79
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46980113
DIČ:  CZ46980113
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  16

Výrobky, činnosti

Výroba bannerů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 944 352
E-mail: marketing@h-design.cz
WWW: h-design.wgz.cz

Kontaktní osoba

Přemysl Hájek - Jednatel

Dana Černá

Mobil: +420 602 944 352
E-mail: marketing@h-design.cz
Další firmy v oboru

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.