• Detail firmy

H+B Jatky Žatec s.r.o.

Základní popis

H+B Jatky Žatec, s.r.o. Tradice ruční výroby, maso z českého chovu od místních chovatelů. Čerstvost a kvalita zaručena.

Adresa

Holečkova 789/49
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26008416
DIČ:  CZ20008416
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Maso a masné výrobky

Nákup masa, porážka, zpracování masa, výroba masných výrobků, prodej masa a masných výrobků, výkup zvěřiny, zpracování zvěřiny. Doprava, přeprava živých zvířat - speciální přepravník živých zvířat, vakuování všech výrobků.

Kontaktní osoba

Martin Chroustovský

Mobil: +420 721 349 348
E-mail: martin.chroustovsky@jatkyzatec.cz

Ing. Jan Chroustovský - Jednatel

Další firmy v oboru

GARRETTO Praha s.r.o.

Nabízíme maso a bezlepkové uzeniny pro koncové zákazníky i gastronomické firmy. Dodáváme vepřové, hovězí a drůbeží maso a na objednávku i zvěřinu.

ATV-Cafe s.r.o.

Věnujeme se umísťování a prodeji nápojových automatů pro použití ve veřejných prostorech, školách, institucích a firmách. Nabízíme automaty na teplé nápoje, automaty na chlazené nápoje, repasované automaty, automaty na balené potraviny, použité prodejní automaty, automatické kávovary na zrnkovou kávu či kávovary na instantní kávu. Zajišťujeme prodej zrnkové a instantní kávy, směsi pro cappuccina.

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.