• Detail firmy

H&B elektrosystem s.r.o.

Základní popis

Převážně elektromontáží KNX "inteligentních" domů. Naší hlavní činností je dodávka kompletních elektroinstalací slaboproudých i silnoproudých, KNX řešení, MaR vč. projektů a návrhů.

Adresa

Březnická 5602
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29196256

Výrobky, činnosti

Převážně elektromontáží

Převážně elektromontáží KNX "inteligentních" domů. Naší hlavní činností je dodávka kompletních elektroinstalací slaboproudých i silnoproudých, KNX řeš

Kontaktní údaje

WWW: www.hbelektrosystem.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Héč - Jednatel

Mobil: +420 604 661 207
E-mail: hec@hbelektrosystem.cz

Martin Bednařík - Jednatel

Mobil: +420 737 533 252
E-mail: bednarik@hbelektrosystem.cz
Další firmy v oboru

ELVI - PETR VIČAN

Vyrábíme jednofázové síťové, bezpečnostní, oddělovací a toroidní transformátory kusově i velkosériově. Zaměřili jsme se na speciální nestandardní vinutí a opravy atypických vinutí. Na zakázku vyrábíme vysokonapěťové transformátory do 100 KV apod. Naši výrobu jsme rozšířili ještě o kabeláže, kabelové svazky a stříhání vodičů i bužírek.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.