• Detail firmy

H a R Komplet, s.r.o.

Základní popis

vorba - www stránky - internetové obchody grafické práce - loga - vizitky výroba - reklamní tabule - polepy automobilů, výloh

Adresa

Sedlecká 777/27
360 10 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64360237
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reklama, tisk a marketing.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 774 900 500
E-mail: info@svetfirem.cz
WWW: www.svetfirem.cz

Kontaktní osoba

JIŘÍ HELEBRANT - Jednatel

Mobil: +420 774 900 500
Další firmy v oboru

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).

IWONS PPHU WŁODZIMIERZ DONDELEWSKI

Studio reklamní iwons je jiná forma reklamy. Zveme vás k zobrazení naší práci. Máme volné kapacity na plotru frézování a termální. Ochotný spolupracovat s reklamními agenturami.

STUDIO MANIX Paweł Rydzewski

Naše agentura se zabývá při výkonu reklamy, pomůcky, reklamní oděvy, pracovní oděvy, tištěný kanceláři, hlavičkový papír, nabídek složek, vizitky a letáky. Poskytli jsme naše společnosti služeb poskytovaných z výroby a konče s instalací. My charakterizovat profesionalitu, přesnost a spolehlivost. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.