• Detail firmy

H 2 P s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej mražených potravin pro gastronomické provozy, školy a maloobchodní prodejny.

Adresa

Masarykova 439/2
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25028464

Výrobky, činnosti

Velkoobchodní prodej

- prodej mražených potravin pro gastronomické provozy, školy a maloobchodní prodejny

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 119 366
Mobil: +420 777 119 364
E-mail: h2p@seznam.cz
WWW: www.h2p.cz

Kontaktní osoba

Jiří Holas - Jednatel

Mobil: +420 777 119 362

Marie Holasová - Jednatel

Další firmy v oboru

Jolana Brabcová

Vyrábíme a prodáváme čerstvé těstoviny. V nabídce jsou těstoviny vaječné, bezvaječné a bramborové gnocchi. Vaječné těstoviny jsou v šesti různých šířkách a několik krátkých provedení včetně lasagní. Těstoviny jsou vyráběné ze semolinové mouky nejvyšší kvality, bez použití konzervantů a barviv, podle původních italských receptur a zkušeností.

Oleje Roślinne Vis Natura

Lněný olej Vis povahu, je vyroben z nejkvalitnějšího lněné semínko. Při nákupu oleje Lniany Vis povahu, jste si jisti, že se jedná o vysoce kvalitní biochemicky aktivní přírodní olej. Obsažené ve lněném oleji Vis Nature aktivní biochemické struktuře, také oni mají obrovský podporující zdraví vliv na mnoho dalších civilizačních chorob, jako je například; diabetes typu II, artritidy, alergie ...

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.