• Detail firmy

Gvoždík s.r.o.

Základní popis

Provádíme inspekce kanalizací, čištění a bezvýkopové opravy kanalizací, zkoušky těsnosti kanalizací a frézovací práce kanalizačním robotem - odfrézování vyčnívajících přípojek, kořenů i vylitého betonu, znovuotevření přípojek po sanaci.

Adresa

Zlatá 962/12
360 05 Rybáře

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28001869
DIČ:  CZ28001869
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  13
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Inspekce kanalizací, čištění a bezvýkopové opravy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 005 155
Mobil: +420 602 415 090
E-mail: info@gvozdik.cz
E-mail: frantisek@gvozdik.cz
WWW: www.gvozdik.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Gvoždík - Jednatel

František Gvoždík - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

C + V INSTALATÉRSKÉ PRÁCE s.r.o.

Poskytujeme veškeré služby v oblasti voda-topení-plyn-kanalizace včetně zajištění havarijního servisu. Provádíme montáž, opravy a revize vyhrazených plynových zařízení. Provozujeme specializovaný maloobchod a velkoobchod.

AvP Expert s.r.o.

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce, terénní úpravy. Výkopy pro vodovodní, plynová a kanalizační potrubí, rýhy pro uložení elektrických kabelů. Zajišťujeme rekonstrukce bytů, domů a staveb. Zabýváme se svařováním TIG, černý nerez a CO.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.