• Detail firmy

Gutta Czechia, s.r.o.

Základní popis

Nabídka kurýrních služeb s vnitrostátní i mezinárodní působností.

Adresa

Dulovo námestie 4
821 08 Bratislava 2

Okres: Bratislava
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Firemní údaje

IČ:  27880451

Výrobky, činnosti

Nabídka kurýrních služeb s vnitrostátní i mezináro

Nabídka kurýrních služeb s vnitrostátní i mezinárodní působností.

Kontaktní údaje

Telefon: 233 322 626
E-mail: info@derkurier.cz
WWW: www.derkurier.cz

Kontaktní osoba

Ján Šipoš - Jednatel

Další firmy v oboru

S P E D I A , s.r.o.

Nabízíme spolehlivé mezinárodní zasilatelské služby včetně odborného zabalení zboží, celního odbavení a vyřízení dokumentace. Zajišťujeme balení na míru, balení uměleckých děl a výtvorů, převoz a zabalení starožitností. Dopravu i balení přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům v závislosti na povaze zboží.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!