• Detail firmy

Gustav Kořínek

Základní popis

Nabízíme nože, sekery, mačety, meče, nůžky, nábytek, elektrokola, gumové čluny; svítilny, vařiče, batohy, chladící boxy, stanové přístřešky.

Adresa

Luční 316
749 01 Vítkov

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40303632
DIČ:  CZ40303632
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Nože, nůžky, sekery, mačety, meče

Široká nabídka nožů pro denní potřebu, nožů kuchyňských, loveckých, armádních, rybářských, nožů do lesa na houby, nože pro potápěče, zavírací nože, luxusní damaškové nože, nářaďové, pracovní , taktické či filmové nože; sekery, mačety, meče.

Kontaktní údaje

E-mail: profidum@seznam.cz
WWW: www.profidum.cz/

Kontaktní osoba

Gustav Kořínek - Obchodní ředitel

Mobil: +420 604 736 807
E-mail: profidum@seznam.cz
Další firmy v oboru

Kamil Malčok - Autočalounictví

Naše společnost provádí autočalounické práce. Zabýváme se výrobou čalouněných výrobků a opravou čalouněných sedacích souprav. Provádíme opravy kabrioletů, volantů, interiérů vozidel, kočárů, čalounění letadel. Více po kontaktu s námi.

Jaroslav Strakoš

Nabízíme vám široký výběr kvalitního dřevěného nábytku z masivu. Naleznete u nás kompletní vybavení pro ložnice, obývací pokoje, jídelny, dětské a studentské pokoje. Dodáváme rovněž kavárenský nábytek a vybavení do hotelových a restauračních zařízení. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% masivu dřeva.

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.