• Detail firmy

Güdel a.s.

Základní popis

je výrobcem velkého množství různých lineárních vodících kolejnic a výkonových přenosových součástí jako jsou tvrzené a broušené ozubené hřebeny a převodovky

Adresa

Holandská 4
639 00 Brno - Štýřice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27670635

Výrobky, činnosti

je výrobcem lineárních vodících kolejnic

je výrobcem velkého množství různých lineárních vodících kolejnic a výkonových přenosových součástí jako jsou tvrzené a broušené ozubené hřebeny a pře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 323 431
Mobil: mobil+420 602 309 593
E-mail: info@gudel.cz
WWW: www.gudel.com/cz/

Kontaktní osoba

Drahomír Jašíček - Jednatel

Mobil: 602 309 593

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ISOLUND s.r.o. - náhradní díly

Velkoobchod, maloobchod náhradních dílů a příslušenství na všechny nákladní a osobní vozy tuzemských i zahraničních výrobců. Autorizovaný prodej přívěsných vozíků AGADOS včetně jejich náhradních dílů a slunečních clon pro nákladní vozy TATRA.

V.T.car servis s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu, provádíme karosářské opravy. Opravujeme veškeré běžné značky vozidel. Připravujeme vozidla na STK, včetně provedení. Zabýváme se rovněž prodejem náhradních dílů na vozidla Opel. Pro více informací o činnosti firmy navštivte naše webové stránky.

BAŽANT STANISLAV - oleje a maziva

Zajišťujeme dodávky průmyslových maziv, olejů, autokosmetiky, autodoplňků a náhradních dílů na auto - moto. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.