• Detail firmy

GTS Ekonom, s.r.o.

Základní popis

Od roku 1996 poskytujeme komplexní služby v oblastech účetnictví. Vedeme účetnictví, knihy jízd a cestovní příkazy, zastupujeme na úřadech, zpracováváme mzdy a personalistiku, daňové poradenství, audit. Účetní poradenství pro stálé klienty zdarma.

Adresa

Žarošická 4315/17
628 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25304267

Výrobky, činnosti

Od roku 1996 poskytujeme komplexní služby v

oblastech účetnictví. Vedeme účetnictví, knihy jízd a cestovní příkazy, zastupujeme na úřadech, zpracováváme mzdy a personalistiku, daňové poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: 545 214 747
E-mail: info@gtsekonom.cz
WWW: www.gtsekonom.cz

Kontaktní osoba

ing. Leona Pelánková - Jednatel

Mobil: 777 268 882

Jaroslav Pelánek - Jednatel

Další firmy v oboru

DEBERO s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví externí formou. Zajišťujeme personální a mzdovou agendu, zpracování účetnictví a daňové evidence, poradenství a přípravu k auditu. Služby jsou určeny zejména subjektům v lokalitě Boskovice a okr. Blansko.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

Účetní kancelář Čížková, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje kompletní účetní servis nejenom v Brně, ale i v širokém okolí. Vedeme účetnictví, daňovou evidenci a mzdy, zpracováváme daňová přiznání. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zastupování klientů na příslušných úřadech či účetní a ekonomické poradenství. Pracujeme pro malé i velké organizace. Ceník služeb naleznete na našich webových stránkách.