• Detail firmy

GTQ, s.r.o.

Základní popis

Internetový prodej řeckých specialit, přírodní kosmetiky, papírových utěrek a ubrousků. Nabízíme olivy, olivové oleje, vína, koření, bylinky.

Adresa

Staré Purkartice 14
794 01 Staré Purkartice

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26812851
DIČ:  CZ26812851

Výrobky, činnosti

Přírodní kosmetika

Macrovita nejenže kosmetiku vyrábí, ale zároveň investuje nemalé peníze do výzkumu a vývoj přírodních složek s cílem vrátit kosmetice Macrovita znalost starých kultur.

Kontaktní údaje

E-mail: info@macrovita.cz
WWW: www.macrovita.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Marta Sýkorová - Jednatel

Další firmy v oboru

IPROKOS spol. s r. o.

Zajišťujeme pohoštění pro oslavy, rauty, sportovní akce a jiné zajímavé události. Nabízíme teplou i studenou kuchyni nebo cukrářské výrobky vyrobené z kvalitních a čerstvých surovin.

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.

DISTRIBUCE DETERGENTŮ s.r.o.

Zabýváme výrobou a maloobchodním i velkoobchodním prodejem specializované čistící a prací chemie. Dodáváme tekuté škroby, avivážní prostředky, sypké a tekuté prášky na praní, odstraňovače skvrn, mycí prostředky na nádobí nebo dávkovací čistící prostředky. Veškeré produkty můžete zakoupit jak v malém, tak ve velkém množství.