• Detail firmy

GTPS s.r.o.

Základní popis

Opravy elektrospotřebičů. Domácnost, gastronomie, velkoprádelny.

Adresa

Znojemská 1032/25
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03203085

Výrobky, činnosti

Elektroservis instalace zapojení elektrospotřebičů

Pračky, myčky, mikrovlnky, sporáky, kávovary, kuchyňské roboty, nářadí, vysavače, sušičky, bojlery, vestavné spotřebiče.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 731 958 619
E-mail: pavel.platenik@email.cz
WWW: mujelektroservis.unas.cz/

Kontaktní osoba

Pavel Pláteník - Jednatel

Mobil: +420 731 958 619
E-mail: pavel.platenik@email.cz
Další firmy v oboru

TeS, spol. s r. o. Chotěboř

Zabýváme se dodávkou vybavení pro gastroprovozy na klíč. Nabízíme stolní varné spotřebiče, konvektomaty, varnou techniku, vybavení pro výrobu pizzy, výčepní a barové zařízení, chladící a mrazící techniku, nářezové stroje, kráječe, mixéry, mlýnky, krouhače a škrabky na zeleninu, výrobníky čaje a kávy, myčky nádobí a samozřejmě i nerezový nábytek.

K - Technology

Zabýváme se prodejem příslušenství na stavební stroje (rotační a naklápěcí hlavice na rypadla, vibrační desky, válce, frézy, recyklační lžíce). Dále se zabýváme prodejem zařízení na výrobu betonu (planetové míchačky, dávkování barev a přísad, měření vlhkosti, přeprava směsí po PREFA provozech a mnoho dalších).

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.